NH Raspenava

27.5.2018. Raspenava B - Raspenava A 16:17 (7:8).

Rozhodčí Kobera V.

Sestava a branky: Pávek - Pokorný, Jirounek, Kober - Hodovník (10), Vladár (5), Pilík (2).

 

 

21.5.2018. KNH Chomutov - Raspenava A 18:24 (10:12) a 19:19 (9:9).

Rozhodčí Bilohuščín.

Sestava a branky: Pávek - Jirounek (K), Pokorný, Kober - Hodovník (14+7), Vladár (5+9), Pilík (5+3). 

Vedoucí Kobera V.

 

 

13.5.2018. Baník Most NH B - Raspenava A 20:19 a 20:21 (10:10).

Rozhodčí Smák.

Sestava a branky: Pávek - Jirounek (K), Kober, Pokorný - Hodovník (9+9), Vladár (3+5), Pilík (7+7).

Vedoucí Kobera V.

 

 

 

22.4.2018. Raspenava A - Raspenava B 14:22 (8:12).

Rozhodčí Kobera V. 

 

 

 

13.1.2018. Memoriál Miloše Petřivého v Lázních Bělohrad

Raspenava - Podhorní Újezd 10:8 (6:2).

Raspenava - Bakov n. Jizerou 10:9 (6:3).

Raspenava - Opatovice n. Labem 8:11 (4:4).

Raspenava - Podlázky 7:10 (3:6).

Raspenava - Draken Brno 5:8 (3:4).

Sestava: Brzobohatý, Tišler - Pokorný (K), Málek Jan, Janáček, Jirounek - Málek Josef, Dörfl, Kobera R., Vladár. 

Trenér Kobera V.

Kompletní výsledky turnaje.

 

 

1.10.2017. Raspenava A -  Raspenava B 14:24 (6:13).

Rozhodčí Kobera V.

Sestava a branky A: Borecký - Jirounek, Hille, Pokorný, Gröger - Hodovník (6), Vladár (2), Pilík (2), Roušal L. (1), Kober (3), Roušar S.

Sestava a branky B: Roušal L. - Skalický, Janáček, Šišo, Málek Jan - Málek Josef (5), Havlíček (6), Kobera R. (6), Dörfl (7).

 

 

 

24.9.2017. Raspenava A - Baník Most B 16:13 (10:6) a 14:11 (10:6).

Rozhodčí Barabáš M.

Sestava a branky: Borecký - Gröger, Hille, Janáček, Jirounek, Pokorný - Hodovník (8+6), Havlíček (6+3), Vladár (2+5). 

Vedoucí Kobera V.

 

 

 

3.9.2017. Raspenava A - KNH Chomutov 20:22 (7:12) a 16:19 (9:11).

Rozhodčí Doležal.

Sestava a branky: Borecký, Roušar - Pokorný, Jirounek, Šišo, Dörfl (1+1), Málek Josef (5+2), Kobera R. (12+9). Hodovník (0+4), Vladár (2, druhé utkání nehrál), Pilík (0, druhé utkání nehrál).

Trenér a vedoucí Kobera V. 

 
 
 

1.9.2017. Raspenava A - Raspenava B 12:20 (6:11).

Rozhodčí V.Kobera.

Sestava a branky A: Hanzl - Hille, Petříček, Syrový, Roušar P. - Roušar S. (1), Pilík (2), Roušal L. (1), Kober (8).

Trenér a vedoucí Málek Jan.

Sestava a branky B: Borecký - Gröger, Jirounek, Vrátný - Hodovník (4), Havlíček (5), Kobera R. (5), Málek Josef (4), Vladár (2).

 

 

Výsledky z ročníku 2012-13
   
Výsledky z ročníku 2013-14
   
Výsledky z ročníku 2014-15
   
Výsledky z ročníku 2015-16
   
Výsledky z ročníku 2016-17

 

10.6.2018. Dorostenci zakončili sezónu na turnaji v Litvínově, kde remizovali s domácím celkem 15:15 (8:7) a podlehli Žatci 19:24 (10:13) a Mostu 17:25 (8:14). Obsadili tak konečné třetí místo.

 

Mladší žákyně odehrály závěrečný turnaj v Mostě. Děvčata dokázala porazit Most poměrem 9:2 a Žatec 4:3. V dalších utkáních zvítězili soupeři z Louky 1:0 a z Litvínova 3:1.

4.6.2018. Starší žákyně na turnaji v Litvínově porazily pouze Chomutov poměrem 11:8. V dalších utkáních podlehly Mostu 8:9, Litvínovu 8:10 a Žatci 5:13.

 

Muži B získali v Mostě pouze bod na remízu ve druhém utkání 15:15. V prvním utkání prohráli těsně 18:19.

 

 

28.5.2018. Ve vzájemném utkání raspenavských mužských celků zvítězilo áčko nad béčkem těsně 17:16 (8:7). 

 

Ženy vezou z Mostu 4 body za výhru 15:8 (6:3) a za remízu 11:11 (6:7).

 

Dorostenci na sedmém turnaji v Mostě dokázali zvítězit nad Litvínovem vysoko 23:8 (11:5). V utkání s Žatcem podlehli 23:27 (13:11). Most zvítězil nad naším družstvem poměrem 23:15 (11:8). 

 

 

 

První trénink pro přípravu na podzim 2018 se koná 1.8. od 18:00 na hřišti. Účast nutná!