NH Raspenava

14.10.2018. Raspenava - Ejpovice 12:16 (6:7).

Rozhočí Kotlář.

Sestava a branky: Roušar - Málek Jan, Šišo, Pokorný, Jirounek - Málek Josef (K), Pilík, Kobera R., Hodovník.

Vedoucí Kobera V.

13.10.2018. Raspenava - Kyšice 7:17 (3:11).

Rozhodčí Kotlář.

Sestava a branky: Roušar - Málek Jan, Janáček, Šišo, Pokorný, Jirounek - Málek Josef (K, 2), Hodovník (1), Kobera R. (4), Pilík.

7.10.2018. Žatec B - Raspenava 16:22 (8:10).

Rozhodčí Malý.

Sestava a branky: Roušar L. - Málek Jan, Šišo, Pokorný, Jirounek - Málek Josef (K, 9), Havlíček (7), Kobera R. (6), Kober O.

29.9.2018. Všenice - Raspenava 21:17 (10:10).

Rozhodčí Hejl.

Po všech stránkách smolné utkání sehráli naši muži tuto sobotu ve Všenicích. Tam jsme odjížděli pouze s osmi hráči (z toho dva brankaři). Z různých důvodů chyběli v sestavě 4 obránci a tak jsme museli hodně improvizovat.V brance chytal (a to dost dobře) Roušar a do pole byl pak připravený už jen druhý brankař Tišler. Do obrany nastoupili naši nejlepší útočníci Dörfl a Kobera a jediný klasický obránce Šišo. Útok hrál pak ve složení Josef Málek, Hodovník a Vladár. I v této sestavě jsme hráli zcela vyrovnané utkání. Aby té smůly nebylo málo, tak se v 15 minutě utkání nešťastně zranil Luboš Dörfl, který si přetrhl achilovku. Tato situace naším družstvem přece jen trochu otřásla, ale utkání jsme museli dohrát. Do obrany tedy nastoupil Tišler a vyrovnané utkání pokračovalo dále a to až do 25.minuty druhého poločasu. Pak se domácí proměněním dvou trestných hodů dostali do  dvoubrankového vedení, na jehož zlikvidování  už naši hráči neměli sílu a tak Všenice utkání v klidu dohrály. Je to škoda, neboť soupeř nebyl zase o tolik lepší. Našemu torzu družstva je však třeba poděkovat za předvedený výkon. Ne vše nám vyšlo, ale všichni bojovali do posledního hvizdu rozhodčího Hejla.Střelecky se prosadil Venca Hodovník, který hodně potrápil svými vykláněčkami domácí obránce.

sestava: Roušar - Kobera, Šišo, Dörfl, Tišler - Hodovník (11), Josef Málek (5), Vladár (1).

Vedoucí V.Kobera

23.9.2018. Raspenava - Tymákov B 18:22 (8:10).

Rozhodčí Doležal.

Sestava a branky: Roušar L. - Pokorný, Málek Jan, Šišo, Janáček, Jirounek - Málek Josef (K, 3), Dörfl (5), Kobera R. (6), Hodovník (4), Pilík, Vladár.

Trenér Málek Jan, vedoucí Kobera V.

15.9.2018. Plzeň-Litice - Raspenava 22:18 (14:9).

Rozhodčí Šimice.

Sestava a branky: Tišler, Roušar L. - Málek Jan, Šišo, Janáček, Pokorný - Dörfl (7), Hodovník (1), Málek Josef (K), Pilík (4), Kobera R. (6), Vladár.

16.9.2018. Rožmitál pod Třemšínem - Raspenava 19:16 (10:7).

Rozhodčí Jíra.

Sestava a branky: Tišler, Roušar L. - Málek Jan, Janáček, Šišo, Pokorný - Dörfl (8), Hodovník (6), Pilík (2), Málek Josef (K), Vladár.

9.9.2018. Raspenava - Vřeskovice 23:23 (11:9).

Rozhodčí Martínek.

Sestava a branky: Roušar L., Tišler - Janáček, Málek Jan, Šišo, Jirounek - Málek Josef (K), Dörfl (5), Kobera R. (15), Hodovník (3), Pilík.

8.9.2018. Raspenava - Příchovice 17:22 (8:12).

Sestava a branky: Roušar L., Tišler - Pokorný, Málek Jan, Šišo, Jirounek - Málek Josef (K, 2), Dörfl (9), Kobera R. (6), Hodovník, Pilík.

2.9.2018. Raspenava - Baník Most A 15:18 (11:8).

Rozhodčí Beran.

Tak trochu smolné utkání sehráli naši muži s Mostem. V prvním poločase byli jasně lepší a útočníci snadno přehrávali mosteckou obranu a prosazovali se také střelecky. Druhý poločas byl ovšem z pohledu našeho útoku velkým trápením. Most přeskupil obranné řady a v brance začal naše útočníky trápit brankař Müller, který předvedl několik skvělých zákroků. Takže pouze 4 vstřelené branky ve druhé části v podání našich útočníků rozhodly o tom, že jsme dobře rozehrané utkání nebyli schopni dotáhnout do vítězného konce.

Sestava a branky: Roušar L., Borecký - Málek Jan, Janáček, Šišo, Pokorný - Málek Josef (K, 3), Dörfl (7), Kobera R. (5), Hodovník, Pilík.

18.8.2018. Přípravný turnaj v Opatovicích nad Labem

Výsledky turnaje

Sestava a branky: Roušar - Pokorný, Málek Jan, Borecký, Gröger - Hodovník (11), Dörfl (17), Kobera (10).

Výsledky z ročníku 2012-13

Výsledky z ročníku 2013-14

Výsledky z ročníku 2014-15

Výsledky z ročníku 2015-16

Výsledky z ročníku 2016-17

Výsledky z ročníku 2017-18

15.10.2018. Muži nezískali v domácím ligovém dvojkole ani bod. V sobotu podlehli Kyšicím 7:17 (3:11) a v neděli Ejpovicím 12:16 (6:7).

Starší žákyně na třetím podzimním turnaji v Žatci podlehly Litvínovu 9:16 a Žatci 12:21. V posledním utkání porazily Louku 12:9.

Mladší žákyně na svém třetím litvínovském turnaji porazily Žatec 12:2 a poté prohrály s Litvínovem 7:12 a s Mostem 5:8.

8.10.2018. Muži přivezli ze Žatce dva body, když porazili tamnější béčko mužů 22:16 (10:8).

Ženy nedokázaly v Chomutově získat ani bod. Nejprve podlehly družstvo KNH Chomutov 13:16 (8:10) a poté prohrály s Mostem 11:17 (7:9).

1.10.2018. Mladší žákyně na raspenavském turnaji zvítězily nad Litvínovem 10:7 a nad Žatcem 13:7. Podlehly v utkání s Mostem poměrem 1:10.

Muži ve velmi neúplné sestavě prohráli ve Všenicích 17:21 (10:10).