Do soutěžních ročníků 2016-17, 2017-18, 2018-19 se družstvo nepřihlásilo.

17.6. - 19.6.2016. Mistrovství republiky starších žáků v Modřanech.

Raspenava - Krčín 18:21 (9:12). Vladár 9, Rataj 6, Pilík 3.

Raspenava - Plzeň-Újezd 14:26 (4:14). Vladár 7, Pilík 5, Rataj 1, Roušar P. 1.

Raspenava - Modřany 19:16 (12:9). Vladár 7, Rataj 6, Pilík 6.

Raspenava - Ostopovice 30:19 (15:9). Vladár 18, Rataj 7, Pilík (4), Roušar P. (1).

Raspenava - Studénka 17:21 (5:10). Pilík 8, Vladár 5, Rataj 4.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Žáček, Roušar P. - Pilík, Rataj, Vladár, Bureš.

Trenéři a vedoucí V.Kobera a V.Jirounek.

5. KNH Chomutov 336:586 9

4.6.2016. Osmý mistrovský turnaj v Litvínově.

Raspenava - Most 17:9. Vladár 10, Rataj 4, Pilík 3.

Raspenava - Chomutov 16:4. Pilík 7, Rataj 4, Vladár 4, Roušar P. 1.

Raspenava - Litvínov 10:7. Vladár 6, Pilík 3, Rataj 1.

Raspenava - Žatec 13:7. Vladár 7, Pilík 5, Rataj 1.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Žáček, Roušar, Bureš, Lžičař, Rataj, Pilík, Vladár.

21.5.2016. Sedmý mistrovský turnaj v Žatci.

Raspenava - Most 23:12. Vladár 11, Rataj 6, Pilík 3, Roušar 3.

Raspenava - Litvínov 15:11. Rataj 7, Vladár 5, Pilík 3.

Raspenava - Žatec 20:11. Vladár 11, Pilík 4, Rataj 3, Vrátný 2.

Raspenava - Chomutov 19:0. Vladár 8, Roušar 5, Pilík 4, Rataj 2.

Sestava - Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Žáček - Vladár, Pilík, Roušar P., Rataj, Bureš.

30.4.2016. Šestý mistrovský turnaj v Raspenavě.

Raspenava - Chomutov 19:3. Rataj 7, Vladár 5, Roušar P. 4, Pilík 2, Bureš 1.

Raspenava - Žatec 21:8. Vladár 10, Rataj 5, Pilík 4, Roušar 2.

Raspenava - Litvínov 14:11. Vladár 7, Pilík 5, Rataj 2.

Raspenava - Most 19:13. Vladár 13, Rataj 4, Pilík 2.

Starší žáci dokázali na turnaji vyhrát všechna svá utkání a pozitivní je i fakt, že byli již podruhé v řadě v kompletní sestavě. Chomutov dokázali kluci jasně přehrát a nečekaně snadno to svedli i se Žatcem. Nejtěžší utkání bylo s lídrem soutěže s Litvínovem. Obě družstva se zpočátku přetahovala o jednobrankové vedení. Ke konci první půle jsme se dokázali utrhnout a měli větší brankový náskok. Pak však přišel moment, kdy jsme během jednoho přerušení hry ztratili dva klíčové hráče za zranění a ČK a hosté začali své početní výhody využívat a snižovat až na rozdíl jedné branky. Vyrovnat ale nestihli a v závěru utkání jsme dokázali vítězství udržet. Utkání s Mostem nebylo snadné, protože jsme dostávali příliš laciných branek. I tak jsme zvítězili a získali plný počet bodů na turnaji.

Sestava - Borecký - Pokorný (K), Vrátný D., Žáček - Roušar P., Vladár, Pilík, Rataj, Bureš, Lžičař.

16.4.2016. Pátý mistrovský turnaj v Chomutově

Raspenava - Most 22:10. Rataj 9, Vladár 8, Roušar P. 4, Pilík 1.

Raspenava - Litvínov 23:7. Rataj 11, Vladár 7, Pilík 4, Roušar P. 1.

Raspenava - Chomutov 20:8. Vladár 8, Pilík 6, Rataj 4, Roušar P. 1, Bureš 1.

Raspenava - Žatec 19:14. Vladár 7, Pilík 6, Rataj 6.

Na první jarní turnaj jsme odjížděli v nejsilnější možné sestavě a měli jsme dokonce i hráče navíc. Tím byl útočník Martin Rataj, který je u nás na hostování z Chomutova. Uvedl se 30 brankami :) V samotném turnaji jsme neztratili ani bod a podařilo se nám porazit i lídra soutěže z Litvínova. Ten ale nebyl v optimální sestavě. Nejvíce nás potrápil celek ze Žatce, když v první půli vzájemného utkání dlouho držel vedení. V druhém poločase už nebyla naše střelba tak zbrklá, začalo se dařit  brankáři a získali jsme dva body za výhru 19:14. Za dva týdny nás čeká domácí turnaj.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Žáček - Roušar P., Vladár, Rataj, Pilík, Lžičař, Bureš.

27.2.2016. Přípravný halový turnaj v Raspenavě

Raspenava - Podlázky 12:10. Vladár 7, Pilík 4, Roušar 1.

Raspenava - Opatovice 16:10. Vladár 10, Pilík 5, Bureš 1.

Raspenava - Podlázky 14:4. Vladár 7, Pilík 3, Roušar 2, Lžičař 2.

Raspenava - Opatovice 13:11. Vladár 7, Pilík 4, Roušar 2.

Na přípravném turnaji v raspenavské hale neztratili naši žáci ani bod a vybojovali tak 1.místo. Ve všech čtyřech utkáních jsme měli velmi slibný začátek a dokázali rychle vsítit několik branek a získat tak náskok. Ve druhých poločasech se stalo pravidlem, snad kromě třetího utkání turnaje proti Podlázkám, neudržení herního tempa a dovolení soupeřům utkání zdramatizovat. Z toho je třeba se pro příští utkání poučit. Turnaj je třeba hodnotit pozitivně. Kluci si ověřili, že i s týmy z jiných oblastí se dá hrát a zaslouženě turnaj vyhráli. Do střelecké listiny se zapsal každý útočník a všichni členové sestavy dostali svůj prostor na hřišti.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Žáček - Roušar, Vladár, Pilík, Lžičař, Bureš.

Trenéři a vedoucí V.Kobera a V. Jirounek.

21.2.2016. Přípravný turnaj v Červeném Kostelci.

Raspenava - Krčín 15:20. Vladár 15, Pilík 5.

Raspenava - Červený Kostelec 24:5. Vladár 13, Pilík 10, Roušar 1.

Raspenava - Dobruška 20:9. Pilík 12, Vladár 7, Bureš 1.

V osmi hráčích odjeli starší žáci otestovat svoji formu do Červeného Kostelce do haly. V prvním utkání jsme drželi se soupeřem krok až do půlky druhého poločasu. Pak přišly tři laciné ztráty míče a Krčín se trhnul na rozhodující náskok a zaslouženě vyhrál 20:15. Druhé utkání s domácím celkem bylo zcela v naší režii kluci přesvědčivě vyhráli 24:5. Poslední soupeř z Dobrušky kousal hlavně na začátku utkání, kdy naše zadní řady inkasovaly laciné branky. Poté se hráči začali na výkon soustředit a jednoznačně zvítězili 20:9.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Roušar, Žáček, Bureš, Pilík, Vladár, Lžičař.

24.10.2015. Čtvrtý mistrovský turnaj v Mostě

Raspenava - Litvínov 8:11. Vladár 7, Pilík 1.

Raspenava - Chomutov 16:8. Vladár 11, Pilík 5.

Raspenava - Most 20:14. Vladár 17, Pilík 3.

Raspenava - Žatec 15:10. Vladár 9, Pilík 5, Bureš 1.

Sedm statečných hráčů odjelo do Mostu na poslední mistrovský turnaj starších žáků. Absencí beka a kapitána Romana Pokorného se v sestavě urodilo několik změn. Dan Vrátný se posunul na beka, Petr Roušar z útoku do zálohy a Zdenda Bureš naskočil v základu do útoku. Role kapitána se ujal Daniel poté, co Zdeněk tuto nominaci odmítl. První zápas s Litvínovem, který bohužel opět skončil výhrou soupeře, pro nás začal dobře. Obrana sbírala jeden balón za druhým a především díky tomu jsme vedli v poločase 4:2. Zcela nadpřirozený jev se musel odehrát o přestávce mezi poločasy, protože zadní řady připomínaly ve druhém dějství cedník a útok se netrefoval. Úvodní, dobře rozehrané, utkání jsme vlastními chybami prohráli 8:11. Druhé utkání proti Chomutovu se od začáku vyvíjelo v náš prospěch. Kluci si dokázali vypracovat poločasové vedení 9:2. Druhá půle byla opět o něčem jiném. S vědomím vysokého vedení se vytratil herní zápal a za to si hráči pochvalu nezaslouží. Přesto jsme zvítězili jasně 16:8. Třetí souboj proti Mostu byl ve znamení dvou naprosto shodných poločasů, oba skončily 10:7 v náš prospěch. I když mostečtí na začátku utkání výrazně kousali a odvedli snaživý výkon, projevila se naše střelecká převaha a my vyhráli 20:14. Mužem (žákem) zápasu byl autor 17 branek Vítek Vladár. Za celý turnaj jich stihl vsítit 44 :) Před posledním zápasem proti Žatci jsme měli respekt ze soupeřova útoku. Naše obrana však zahrála výborně. Především Dan Vrátný, který v počtu bloků v tomto utkání atakoval číslo 10, se ukázal ve velmi dobrém světle a až k brankáři těch střel opravdu moc nepustil. Dařilo se i útočníkům a podzimní část soutěže jsme tak zakončili výhrou 15:10. Přezimujeme tak na pěkném druhém místě v tabulce.

Sestava: Tomáš Borecký - Daniel Vrátný (K), Petr Roušar, Tomáš Žáček - Zdeněk Bureš, Karel Pilík, Vít Vladár.

Trenéři V.Kobera a V.Jirounek.

10.10.2015. Třetí mistrovský turnaj v Litvínově

Raspenava - Chomutov 17:6. Pilík 7, Vladár 5, Roušar 5.

Raspenava - Litvínov 7:13. Vladár 5, Pilík 1.

Raspenava - Most 19:10. Vladár 9, Pilík 8, Roušar 1, Bureš 1.

Raspenava - Žatec 14:14. Vladár 9, Pilík 5.

V osmičlenné sestavě odjeli žáci sehrát turnaj do Litvínova. V prvním utkání s Chomutovem se kluci ujali hned na začátku několikabrankového vedení a nabitý náskok si udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Vítězství 17:6 bylo zasloužené. Psychický blok má družstvo žáků z týmu Litvínova, se kterým se utkalo ve druhém zápase. Litvínovští útočníci se ukázali být ve střelbě daleko přesnější než ti naši. Vepředu se projevila nevyhranost a nervozita kluků. Především v první půli získala po našich chybách litvínovská obrana několik míčů, které se staly rozhodujícími. V té druhé se útočníkům také nedařilo. Uznání si zaslouží obrana za druhý poločas, kdy jsme inkasovali pouhé 4 branky. I tak kluci odešli poražení 7:13. Opačný průběh mělo utkání s Mostem, kdy jsme se dostali do vedení o několik branek ihned na začátku a dovedli, i přes několik "knedliků" v naší brance, zápas do bezpečného vítězství 19:10. Samozřejmě že se trefil stále se smějící Zdeněk Burák Bureš :) Infarktový byl zápas se Žatcem a družstvo si rozhodně nezaslouží mnoho slov chvály za první poločas, kdy nebylo po bojovnosti ani vidu, ani slechu. Kdyby se i přes střeleckou mizérii alespoň bojovalo... Útočníci se nemohli trefit a nutno říci že žatecký brankář podal v první půli výborný výkon. Naopak do naší branky napadalo jako přes kopírák hodně míčů. Obrana nedokázala trápící se útok podpořit a po dvaceti minutách jsme prohrávali 5:9. V poločasové přestávce se stala proměna a raspenavští začali bojovat o výsledek a především ho stahovat. Na důležité momenty v posledních minutách si brankářské zákroky schoval Tomáš Borec Borecký. Za vůli s výsledkem něco udělat, nazvdory průběhu první půle, musí hráči dostat pochvalu. Jen začít makat hned od začátku... Konečný výsledek 14:14 odpovídá průběhu.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Žáček - Bureš, Roušar, Pilík, Vladár.

19.9.2015. Druhý mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Litvínov 7:10. Pilík 4, Vladár 2, Roušar 1.

Raspenava - Žatec 19:13.  Pilík 9, Vladár 8, Roušar 1, Bureš 1.

Raspenava - Chomutov 15:8. Vladár 7, Pilík 7, Bureš 1.

Raspenava - Most 13:9. Pilík 6, Vladár 5, Roušar 1, Bureš 1.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Velechovský, Žáček - Roušar, Vladár, Pilík, Lžičař, Bureš.

5.9.2015. První mistrovský turnaj v Chomutově

Raspenava - Most 18:5 (11:5). Vladár 15, Pilík 3.

Raspenava - Litvínov 6:10 (3:5). Pilík 4, Vladár 2.

Raspenava - Chomutov 16:5 (9:2). Vladár 8, Pilík 5, Vrátný 3.

Raspenava - Žatec 18:15 (9:10). Pilík 9, Vladár 6, Roušar 3.

K prvnímu turnaji v novém soutěžním ročníku cestovali žáci do Chomutova v napětí, jak na tom jsou po letní herní přestávce. První utkání proti Mostu skončilo až nečekaně vysokým vítězstvím 18:5, když ve druhém poločase se dokonce podařilo udržet našemu brankáři Tomášovi Boreckému čisté konto. 15 branek vsítil Vítek Vladár. Utkání s Litvínovem pro nás začalo dobře, vedli jsme brzy 3:1. Pak následoval dlouhý střelecký výpadek našeho útoku, vedení soupeře 8:3 a naše naděje na bodový zisk se doslova rozpouštěla. Nutno říci, že lacině ztracenými balony a zbrklostí jsme k soupeřově vítězství 10:6 značně přispěli sami. Začátek třetího utkání s Chomutovem nám střelecky vyšel. Velmi rychle jsme si vypracovali rozhodující náskok a zašlouženě zvítězili 16:5. Poslední vítězství bylo vybojované. Žatec brzy vedl rozdílem tří branek, když se nedařilo naší obraně s brankářem. Raspenavské naděje tak drželi střelci v útočné řadě. Především díky v branky proměněným protiútokům, střeleckému probuzení Karla Pilíka a v obraně doslova vybojovaným míčům ve druhém poločase jsme utkání zvládli a zvítězili 18:15. Velké poděkování zaslouží pan Tomáš Žáček, který výrazně pomohl s dopravou na turnaj a dovezl naše žáky do Chomutova a zpět. Děkujeme moc.

Sestava: Borecký - Pokorný (K), Vrátný, Žáček, Lžičař - Bureš, Pilík, Vladár, Roušar.

Výsledky z ročníku 2012-13

Výsledky z ročníku 2013-14

Výsledky z ročníku 2014-15

4.11.2018. Starší žákyně na posledním podzimním turnaji v Louce dokázaly porazit Litvínov 13:12 a remizovat s Loukou 8:8. Bohužel podlehly Žatci 8:17.

Mladší žákyně na čtvrtém turnaji v Mostě porazily Žatec 6:2 a podlehly Litvínovu 7:9 a Mostu 7:8.

Dorostenci přivezli z Chomutova pouze dva body za výhru ve druhém utkání 27:24 (12:12). V prvním utkání prohráli 27:28 (14:13).

15.10.2018. Muži nezískali v domácím ligovém dvojkole ani bod. V sobotu podlehli Kyšicím 7:17 (3:11) a v neděli Ejpovicím 12:16 (6:7).

Starší žákyně na třetím podzimním turnaji v Žatci podlehly Litvínovu 9:16 a Žatci 12:21. V posledním utkání porazily Louku 12:9.

Mladší žákyně na svém třetím litvínovském turnaji porazily Žatec 12:2 a poté prohrály s Litvínovem 7:12 a s Mostem 5:8.

8.10.2018. Muži přivezli ze Žatce dva body, když porazili tamnější béčko mužů 22:16 (10:8).

Ženy nedokázaly v Chomutově získat ani bod. Nejprve podlehly družstvo KNH Chomutov 13:16 (8:10) a poté prohrály s Mostem 11:17 (7:9).