NH Raspenava

14.4.2018. Pátý mistrovský turnaj v Litvínově

Raspenava - Žatec 10:13. Doubková E. 9, Pospíšilová 1.

Raspenava - Chomutov 9:8. Doubková E. 8, Pospíšilová 1.

Raspenava - Most 10:8. Doubková E. 7, Líbalová L. 2, Burgrová V. 1.

Raspenava - Litvínov A 6:14. Doubková E. 4, Petruželová 2.

Raspenava - Litvínov B 4:10. Poncová 2, Hromníková 1, Burgrová V. 1.

Sestava: Fejtková - Burgrová K. (K), Hromníková, Petruželová, Doubková E., Líbalová L., Pospíšilová, Poncová, Burgrová V. 

Trenérka Doubková P., vedoucí Štěpánek C.

 

 

 

28.10.2017. Čtvrtý mistrovský turnaj v Litvínově

Raspeanava - Žatec 10:7 (4:4). Doubková 7, Pospíšilová 2, Líbalová L. 1.

Raspenava - Chomutov 13:8 (7:5). Doubková 11, Líbalová L. 2.

Raspenava - Most 12:10 (6:7). Doubková 8, Líbalová L. 4.

Raspenava - Litvínov B 9:3 (5:2). Líbalová L. 4, Poncová 2, Burgrová V. 2, Doubková 1.

Raspenava - Litvínov A 8:14 (3:7). Doubková 8.

Sestava: Fejtková - Burgrová K., Petruželová, Hromníková K., Vladárová L., Doubková E., Jandová, Líbalová L., Pospíšilová, Poncová E., Burgrová V.

Trenérky a vedoucí Doubková P. a Novotná B. 

 

 

 

14.10.2017. Třetí mistrovský turnaj v Chomutově

Raspenava - Most 12:6 (7:4). Líbalová L. 6, Pospíšilová 5, Burgrová V. 1.

Raspenava - Litvínov A 2:14 (2:7). Doubková E. 2.

Raspenava - Žatec 11:12 (4:7). Doubková E. 7, Líbalová L. 2, Pospíšilová 2.

Raspenava - Litvínov B 9:7 (3:4). Líbalová L. 5, Petruželová 2, Pospíšilová 1, Poncová 1.

Raspenava - Chomutov 12:9 (4:4). Doubková E. 12.

Sestava: Fejtková - Burgrová K., Petruželová, Hromníková K., Vladárová L., Jandová - Doubková E., Poncová, Burgrová V., Pospíšilová, Líbalová L. 

Trenérka Doubková P., vedoucí Štěpánek C.

 

 

 

23.9.2017. Druhý mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Chomutov 5:5. Doubková 4, Pospíšilová 1.

Raspenava - Most 11:5. Doubková 5, Pospíšilová 5, Líbalová L. 1.

Raspenava - Litvínov B 13:8. Doubková 7, Pospíšilová 1, Líbalová L. 5.

Raspenava - Litvínov A 6:7. Doubková 4, Líbalová 2.

Raspenava - Žatec 10:13. Doubková 10.

Sestava družstva: Fejtková - Burgrová K., Petruželová, Hromníková K., Vladárová L., Doubková E., Líbalová L. Pospíšilová, Burgrová V., Poncová.

Trenérky a vedoucí Doubková P. a Novotná B.

 

 

 

 

9.9.2017. První mistrovský turnaj v Raspenavě

Raspenava - Most 13:6. Doubková E. 9, Pospíšilová 6.

Raspenava - Žatec 11:10. Doubková E. 6, Pospíšilová 3, Líbalová L. 2.

Raspenava - Litvínov B 13:7. Doubková E. 6, Líbalová L. 5, Pospíšilová 2.

Raspenava - Litvínov A 4:14. Doubková E. 4.

Raspenava - Chomutov 8:7. Doubková E. 6, Pospíšilová 2.

Sestava družstva: Fejtková - Burgrová K. (K), Petruželová, Hromníková, Vladárová, Doubková E., Pospíšilová, Líbalová L., Poncová, Burgrová V.

Trenérka Doubková P., vedoucí Novotná B.

 

 

 

 

Výsledky z ročníku 2016-17

 

 

Do soutěžního ročníku 2015-16 nebylo družstvo starších žákyň přihlášeno.

 

Výsledky z ročníku 2014-15

 

Do soutěžního ročníku 2013-14 nebylo družstvo starších žákyň přihlášeno.

 

Výsledky z ročníku 2012-13

 

 

 

 

 

 

16.4.2018. Starší žákyně začaly jarní část soutěže na pátém mistrovském turnaji v Litvínově, zvítězily nad Chomutovem 9:8 a nad Mostem 10:8. S Žatcem prohrály 10:13, s Litvínovem A 6:14 a s Litvínovem B 4:10.

19.1.2018. V sobotu 13.ledna se družstvo mužů zúčastnilo Memoriálu Miloše Petřivého v Lázních Bělohrad. Na tomto halovém turnaji družstvo obsadilo 4.místo. Za raspenavské brankáře, kteří se turnaje nezúčastnili, spolehlivě zaskočili kluci z Podlázek Václav Brzobohatý a Pavel Tišler.

Na turnaji hrála tato sestava: Brzobohatý, Tišler - Pokorný (K), Janáček, Málek Jan, Jirounek - Málek Josef, Kobera R., Dörfl, Vladár. Trenér Kobera V.

Kompletní výsledky ke shlédnutí zde.